newavplogo

MEIST

MÕNED SÕNAD MEIST

Teeme koostööd filmide- ja TV-sisu levitajate, telekanalite ja -võrkude, ringhäälinguorganisatsioonide, tootmisettevõtete, filmistuudiote, reklaamiagentuuride, meediaettevõtete ning era- või riigiettevõtetega. Läbi meie stuudio professionaalsele meeskonnale, montaaži- ja helisalvestus- ruumidele, tipptasemel tehnoloogiale ja selle arendamiseks jätkuvate investeeringute tegemise, suudame teenindada erinevaid projekte samaaegselt.

MEIE TEENUSED

Saate vaadata meie lokaliseeritud filmide laia valikut, et saada ettekujutus meie tööst ja meie võimest töötada suurte ja keeruliste mahtudega. Meie klientide hulka kuuluvad sellised juhtivad ettevõtted nagu Sony, Nickelodeon, Eesti Filmilevi, Acme ja teised, kes on meiega pikka aega koostööd teinud, meie tööd on regulaarselt näha nii Eesti kinode ekraanidel kui ka voogedastusteenustes. Mitte vähem oluline meie igapäevatöös on audio-videosisu loomine äriklientidele, kellele toodame lisaks reklaamidele ka muid audiovisuaalseid turundusmaterjale.
 
Meie võimalusi iseloomustab ka teie lokaliseerimisprojektide jaoks saadaval olev lai häälkõnelejate pank, mis on kindlasti kasulik, kui soovite õppida eksporditurgusid ülejäänud Baltikumis, sest pakutav keelte valik hõlmab nii läti, leedu kui ka teisi keeli.
 
Lisaks, kui vajate tõlketeenuseid, suudame koos meie partnerfirmadega pakkuda taskukohaseid ja kiireid tõlkeid ka suurte mahtude või keerukuse korral.