newavplogo

MEEDIA

Meie meedia tiim

valmistab ette kõik vajalikud materjalid, et neid demonstreerida kinoekraanidel, erinevat tüüpi sotsiaalmeedia platvormidel, digitaalseadmetes, näiteks telefonides ja televisioonis, või teie valitud asukohas. Meie pakutavad teenused on kasulikud agentuuridele ja ettevõtetele, reklaamiosakondade turundajatele ja direktoritele.

Jätke oma sisu linastumise ettevalmistamine meie hoolde! Aitame teid hea meelega ümberkodeerimise-, televisiooni-, telefonisidemete- ja internetiga, näiteks veebiga, erinevate ja sotsiaalsete võrgustike edastamisega vajaduste muutmisel. Teeme koostööd Blu-ray, DCP, DVD ning HD- ja VOD-platvormide lahendustega.

Aitame teil jõuda teie klientideni, ühendades teie ettevalmistatud materjalid ja edastades teie sõnumi mitmel viisil!

Meie peamised meedia teenused:

Ümberkodeerimine
Materjalide konventeerimine
Renderdamine (multiplex, mux ja demux)
Subtiitrite disain
Kvaliteedikontroll

Mille poolest DCP (Digitaalse Kino Pakett) ja VOD vormingud erinevad ning miks ei saa sama materjali kasutada erinevatel platvormidel?

Digitaalkino pakett, mida nimetatakse ka DCP-ks, on vana „35 mm filmirulli” moderne versioon. See on digitaalsete failide valik, mida kasutatakse heli, andmete ja piltide digitaalse kino (DC) voogude salvestamiseks ja edastamiseks ning kinofilmide ja treilerite projekteerimise formaat. See on hierarhiline failistruktuur, mis asendab pealkirjade variatsioone, kuid DCP võib kanda ka mitte ainult failide täielikku koosseisu, vaid ka selle osalist kompositsiooni. See võib olla ühene-, mitmene- või tervikkompositsioon. DCP võimaldab töödelda suurt hulka teavet seadmetes, mida kinodes kasutatakse. Üks DCP töödest on krüptide turvaline hoidmine ebaseaduslike ekraanide vältimiseks. Tänapäeval linastub DCP kaudu enam kui 90% maailma filmidest. DCP hoiab 27 korda rohkem andmeid kui DVD ja 8 korda rohkem kui Blu-ray platvorm. Teine oluline asi, mida tuleks meeles pidada, on kaadrisagedus. Enamik filme on tehtud kiirusega 24 kaadrit sekundis ning lisaks kinole näidatakse neid ka televiisoriss ja muudel platvormidel kiirusega 25 kaadrit sekundis. Seega on oluline, et teie sisu oleks valmis teatud tehnoloogiate jaoks, mida kasutatakse ringhäälingus või veebis.

Nõudmisel olev video, mida nimetatakse ka VOD-iks, on videomaterjalide meedia levitamise skeem, mis võimaldab ligipääsu teistele videomeelelahutuse kasutajatele. Kasutajad ei vaja traditsioonilist videomeelelahutusseadet. Kui VOD on alla laaditud ja voogesitatud, siis VOD-süsteem tagab kasutajatele kõik DVD-de ja kaasaskantavate meediapleierite funktsioonid. Baltikumis või isegi kogu maailmas on erinevad VOD- platvormid, seega organisatsioon peab ise valima, mis sobib kõige paremini nende ettevõttele. Linastumiseks vajalikud materjalivormingud eristuvad erinevatel platvormidel üksteisest kas veidi või täielikult. Aitame kogu protsessi läbi käia alates originaalse materjali vastuvõtmisest, selle ettevalmistamiseks kinole, hiljem televisioonile ja VOD platvormidele.

Meedia on väga oluline suhtlusvahend, mis on viis informatsiooni, teadmiste ja väärtuste edastamiseks laiemale avalikkusele. Erinevad tehnoloogiad on seda mõistet tunduvalt laiendanud, andes tänapäeval aina enam uusi võimalusi avalikkusega suhtlemiseks. Saame seda eelist eesmärkide saavutamiseks kasutada, rakendades uusi tööriistu nagu suhtlusvõrgud, ajaveebid, foorumid, meedia jagamine ja paljud teised. Meie tehniliste nõuete põhjal saame teid aidata selliste digitaalsete sotsiaalmeedia platvormidega nagu Facebook, Instagram, YouTube ja teised. Te ei pea muretsema oma sõnumi levitamise pärast üle kogu maailma, sest meedia teeb seda teie eest! Meediumid aitavad teil oma lugu, uudiseid ja sõnumeid saata inimestele, kellel seda vaja on, ning suhelda ka sihtrühmadega. Meedia on väga kasulik ka väikeettevõtluse jaoks, sest see aitab olla nähtav kõikjal maailmas, omandada mainet ja konkureerida suuremate konkurentidega. Saate teenida inimeste usaldust, tagada oma ettevõtte püsimajäämise ja teenida meedia abil paremaid tulusid!

ALAPEALKIRI PROJEKTEERIMINE

SISU ETTEVALMISTAMINE SÕELUMISEKS

RENDERDAMINE (MULTIPLEKS, MUX JA DEMUX)

MATERJALI KONVERTEERIMINE

TRANSCODING