newavplogo

MEEDIA

Meie meediatiim:

valmistab ette kõik vajalikud materjalid, mida näidata kinoekraanidel, sotsiaalmeedia platvormidel, digitaalseadmetes, näiteks telefonides ja telerites, või teie valitud asukohas. Meie pakutavad teenused on kasulikud agentuuridele ja ettevõtetele, reklaamivaldkonna töötajatele ja turundajatele.

Jätke oma sisu linastumise ettevalmistamine meie hoolde! Aitame teid hea meelega ümberkodeerimisega ning materjalide konverteerimisega tele-, mobiili- ja internetiplatvormide jaoks. Töötame Blu-ray, DCP-, DVD- ning HD- ja VOD-platvormide lahendustega.

Aitame teil jõuda teie klientideni, kasutades teie ettevalmistatud materjale, ja edastame teie sõnumi mitmel viisil!

Meie peamised meediateenused:

Ümberkodeerimine
Materjalide konventeerimine
Renderdamine (multiplex, mux ja demux)
Subtiitrite disain
Kvaliteedikontroll

Mille poolest DCP (digitaalkino pakett) ja VOD vormingud erinevad ning miks ei saa sama materjali kasutada erinevatel platvormidel?

Digitaalkino pakett, mida nimetatakse ka DCP-ks, on vana „35 mm filmirulli” moderne versioon. See on digitaalsete failide valik, mida kasutatakse heli, andmete ja piltide digitaalse kino (DC) voogude salvestamiseks ja edastamiseks ning kinofilmide ja treilerite projekteerimise formaat. See on hierarhiline failistruktuur, mis asendab pealkirjade variatsioone, kuid DCP võib kanda ka mitte ainult failide täielikku koosseisu, vaid ka selle osalist kompositsiooni. See võib olla ühene-, mitmene- või tervikkompositsioon. DCP võimaldab töödelda suurt hulka teavet seadmetes, mida kinodes kasutatakse. Üks DCP töödest on krüptide turvaline hoidmine ebaseaduslike ekraanide vältimiseks. Tänapäeval linastub DCP kaudu enam kui 90% maailma filmidest. DCP hoiab 27 korda rohkem andmeid kui DVD ja 8 korda rohkem kui Blu-ray platvorm. Teine oluline asi, mida tuleks meeles pidada, on kaadrisagedus. Enamik filme on tehtud kiirusega 24 kaadrit sekundis ning lisaks kinole näidatakse neid ka televiisoriss ja muudel platvormidel kiirusega 25 kaadrit sekundis. Seega on oluline, et teie sisu oleks valmis teatud tehnoloogiate jaoks, mida kasutatakse ringhäälingus või veebis.

Video on Demand, mida nimetatakse ka VOD-iks, on videomaterjalide levitamise moodus, mis võimaldab ligipääsu teistele videomeelelahutuse kasutajatele. Kasutajad ei vaja traditsioonilist videomeelelahutusseadet. Kui VOD on alla laaditud ja voogesitatud, siis tagab VOD-süsteem kasutajatele kõik DVD-de ja kaasaskantavate meediaesitajate funktsioonid. Baltikumis ja ka terves ülejäänud maailmas on erinevad VOD-platvormid, seega peab tellija ise valima, mis nende ettevõttele kõige paremini sobib. Linastumiseks vajalikud materjalivormingud eristuvad erinevatel platvormidel üksteisest kas veidi või täielikult. Aitame kogu protsessi läbi käia alates originaalmaterjali vastuvõtmisest kuni ettevalmistamiseni kinole, hiljem ka televisioonile ja VOD-platvormidele.

Meedia on väga oluline suhtlusvahend, millega saab informatsiooni, teadmisi ja väärtusi edastada laiemale publikule. Erinevad tehnoloogiad on meedia mõistet tunduvalt laiendanud ja tänapäeval on aina enam uusi võimalusi vaatajas- ja kuulajaskonnaga suhtlemiseks. Saame seda kasutada oma eesmärkide saavutamiseks ja rakendada uusi tööriistu nagu suhtlusvõrgustikud, blogid, foorumid ja paljud teised. Saame teid aidata selliste digitaalsete sotsiaalmeedia platvormidega nagu Facebook, Instagram, YouTube ja muu. Te ei pea muretsema oma sõnumi levitamise pärast üle kogu maailma, sest meedia teeb seda teie eest! Meediumid aitavad teil oma lugu, uudiseid ja sõnumeid saata inimestele, kellele soovite neid edastada, ning suhelda oma sihtrühmadega. Meedia on väga kasulik ka väikeettevõtluse jaoks, sest see aitab olla nähtav kõikjal maailmas, kujundada mainet ja võistelda suuremate konkurentidega. Võitke inimeste usaldus, tagage oma ettevõtte püsimajäämine ja teenige meedia abil rohkem tulu!

SUBTIITRITE DISAIN

EKRAANIMATERJALIDE ETTEVALMISTUS

RENDERDAMINE (MULTIPLEX, MUX JA DEMUX)

MATERJALIDE KONVERTEERIMINE

TRANSKODEERIMINE