Blog

VIDEO SISU TÄHTSUS

Pilt on väärt tuhat sõna ja video veelgi rohkem.

 

Creation of video content
Creation of video content

Professionaalse foto- ja video turunduse visuaalne välimus võib teie brändi konkurentidest eristuda. Värvid võivad luua meeleolu, valgustus võib tekitada emotsioone ja paigutus võib stimuleerida reaktsiooni. Professionaalsed fotod ja videod tõmbavad inimeste tähelepanu veebis tõenäolisemalt kui amatöörmaterjalid.

Videosisu tähtsus on vaieldamatu: seda, et videosisu on internetis enim tarbitud sisu, ei tohiks mitte ainult meeles pidada, vaid seda tuleks ka kasutada!

Avalehele video lisamine aitab teil konkurentidest silma paista. Pikemaid videoid saab kasutada kasutajate teavitamise ja harimise vahendina, samas kui lühemad videod võivad olla kasulikud uue toote või teenuse tutvustamiseks.

Videomaterjalidel on mitmeid eeliseid:

  1. Videosisul on suurem tõenäosus, et seda näidatakse otsingumootorite (nt Google’i tulemuste) esimesel lehel, mistõttu võib video kaasatuse ja konversioonide suurendamisel olla uskumatult väärtuslik. Inimesed on valmis rohkem videoid vaatama ja neile tähelepanu pöörama kui teksti lugema.
  2. Videosisu on parim viis publiku tähelepanu köita. Videod loovad mugavustunde, esitledes samas ka sinu kaubamärki väga inimlikult.
  3. Video on köitvam kui lihttekst, nii et vaatajaskond jagab seda tõenäolisemalt oma sõpradega. Tegelikult jagatakse teie sisu 14% sagedamini, kui kasutate lihtteksti asemel videot.
  4. Unikaalne sõnumiedastus – videosisu on ainulaadne selle poolest, et see võimaldab suhelda oma klientidega neile mõistetaval viisil, nii visuaalselt kui ka emotsionaalselt. Kujutage ette toote või teenuse toimimise nägemise mõju, selle asemel, et sellest lihtsalt lugeda.

Aitame teil luua oma ainulaadse sõnumi videovormingus, mis meelitab ligi suuremat vaatajaskonda ja eristab teid konkurentidest. Videod aitavad kaasata potentsiaalseid kliente, suurendavad müüki ja tõstavad teie brändi mainet.

Videosisu – eriti mitmekeelse – loomine on mõeldamatu ilma dubleerimise, häälestamise, subtiitriteta, seega pakume pilku ka teistele blogipostitustele: