SUBTIITRID

Pakume palju erinevaid audiovisuaalsete ja teksti lokaliseerimisega seotud teenuseid. Professionaalne ja täpne tõlkimine ning subtiitrimine koostöös helisalvestusstuudioga, mis pakub dubleerimist ja häälteenuseid.

Vajalik informatsioon:

  1. 7 peamist keelt – Eesti, Läti, Leedu, Vene, Soome, Rootsi ja Norra
  2. Tõlge, transkriptsioon, teksti toimetamine ja subtitreerimise teenused meie tarkvara või veebilahenduste kaudu
  3. Me töötame rohkem kui 80 tõlgiga
  4. Kiireloomuliste eritellimuste kallal töötame ka öötundidel ja nädalavahetustel
  5. Kõrge turvasüsteem

Tõlge, transkriptsioon, teksti toimetamine ja subtitreerimise teenused meie tarkvara või veebilahenduste kaudu

Previous slide
Next slide

Meie peamised keeled on:

Inglise – Eesti

Läti – Eesti

Leedu – Eesti

Vene – Eesti

Soome – Eesti

Rootsi – Eesti

Norra – Eesti

Eesti – Läti

Eesti – Leedu

Eesti – Ukraina

Eesti – Vene

Eesti – Inglise

Eesti – Soome

Eesti – Ukraina

Eesti – Rootsi

Eesti – Norra

Me pakume TV, HOH (subtiitrid, mis on mõeldud spetsiaalselt kurtidele või vaegkuulajatele), 2D või 3D subtiitreid (suletud subtiitrite formaadid: SRT, XML, EBU STL ja muud või video sisse kirjutatud avatud formaadid), heli kirjeldust, teksti kohandamist ja transkriptsiooni. Tagame subtiitrite edastamise, teatri, DVD, Blu-ray, digitaalse kino paketi (DCP), 3D, mobiili, VOD ja veebiplatvormidel (nt YouTube, Facebook, Instagram ja teised).

Me teeme koostööd keeleteadlastega, kes on oma ala kogenud spetsialistid. See tähendab, et nad teavad, kuidas sisu kontrollimiseks kasutada kindlat tarkvara ja valideeritud meetodeid, et tagada subtiitrite täiuslikkus ja likvideerida vead. Töötame koos Eesti toimetajatega. Meil on olemas kvaliteedikontrolli protseduurid ja seda teenust saame pakkuda ka eraldi!

Lisaks eesti-, läti- ja leedukeelsetele tõlketeenustele pakume keelepaare ka väljaspool Balti riike, sealhulgas Skandinaavia riikide nagu soome, rootsi, norra ja paljud teised keeled.

Subtiitrite tõlkimine on ühe keele teiseks tõlkimise kunst, kasutades kirjalikke subtiitreid. Subtiitrimine on üks olemasolevatest võimalustest ja sellel on palju eeliseid, kohandudes meelelahutuse või ärisuhtluse globaalse turuga. Subtiitreid saab kasutada originaalheli dialoogi või jutustuse video- või dialoogikujutisena samas keeles, või originaalheli tõlkena mõnda teise keelde. Mõlemal juhul on subtiitrite eesmärk tagada, et sõnum oleks endiselt kättesaadav inimestele, kes ei kuule ega mõista videos räägitavat keelt. Ja selleks, et seda võimalikult tõhusalt teha, peate kasutama kõrgelt koolitatud keeleteadlasi.